En büyük Ceza-Ayben Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

En büyük Ceza-Ayben Sitesi

En güzel Ceza-Ayben Fan ! Durma üye ol sende mutlu ol !!

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Kızlar sevgilinize msn şifrenizi verirmiydiniz yada verdinizmi :D

+5
eLiF
@yben
büşra
@yd!Lgé(@yß!ké)
daRk-quééN!
9 posters
YazarMesaj
daRk-quééN!
Admin
Admin
daRk-quééN!

Kızlar sevgilinize msn şifrenizi verirmiydiniz yada verdinizmi :D Empty
MesajKonu: Kızlar sevgilinize msn şifrenizi verirmiydiniz yada verdinizmi :D   Kızlar sevgilinize msn şifrenizi verirmiydiniz yada verdinizmi :D Icon_minitimeC.tesi Tem. 12, 2008 1:38 pm

ya valla ben vermedimm hayatta vermem Very Happy neden vereyimki verdiğim zaman ne olcak sankii Very Happy ama tabi onunkini alırdımm vermese bile zorla alırdım Very Happy ama kendi şifremi hayatta vermezdim Very Happy aman bendee Razz neyse siz verirmiydiniz yada verdinizmi ?
http://sagoemreaydnfan.mutluforum.org/index.htm
@yd!Lgé(@yß!ké)
Ceza aşkıyla yanan ADMİN
Ceza aşkıyla yanan ADMİN
@yd!Lgé(@yß!ké)

Ruh HaLin Nedir : : Kızlar sevgilinize msn şifrenizi verirmiydiniz yada verdinizmi :D 6df0d711cf

MesajKonu: Geri: Kızlar sevgilinize msn şifrenizi verirmiydiniz yada verdinizmi :D   Kızlar sevgilinize msn şifrenizi verirmiydiniz yada verdinizmi :D Icon_minitimeC.tesi Tem. 12, 2008 3:24 pm

Vermezdim herhalde...Ama gerçekten seviyorsam verirdim:)Smile Gizli saklım mı var yaa:P
büşra
Ceza-Aybenci Admin
Ceza-Aybenci Admin
büşra

MesajKonu: Geri: Kızlar sevgilinize msn şifrenizi verirmiydiniz yada verdinizmi :D   Kızlar sevgilinize msn şifrenizi verirmiydiniz yada verdinizmi :D Icon_minitimePaz Tem. 13, 2008 5:19 am

ben vermezdim msnmde çünkü bazı sitelerden fln erkek arkiler var
http://cezayben.niceboard.net
@yd!Lgé(@yß!ké)
Ceza aşkıyla yanan ADMİN
Ceza aşkıyla yanan ADMİN
@yd!Lgé(@yß!ké)

Ruh HaLin Nedir : : Kızlar sevgilinize msn şifrenizi verirmiydiniz yada verdinizmi :D 6df0d711cf

MesajKonu: Geri: Kızlar sevgilinize msn şifrenizi verirmiydiniz yada verdinizmi :D   Kızlar sevgilinize msn şifrenizi verirmiydiniz yada verdinizmi :D Icon_minitimePaz Tem. 13, 2008 5:34 am

Kıskanç senin ki yani:D
@yben
Ayben'ine Aşıq Admin
Ayben'ine Aşıq Admin
@yben

En sevdiğin Rapper : Kızlar sevgilinize msn şifrenizi verirmiydiniz yada verdinizmi :D 690f03396c
Ruh HaLin Nedir : : Kızlar sevgilinize msn şifrenizi verirmiydiniz yada verdinizmi :D D9c46457d0

MesajKonu: Geri: Kızlar sevgilinize msn şifrenizi verirmiydiniz yada verdinizmi :D   Kızlar sevgilinize msn şifrenizi verirmiydiniz yada verdinizmi :D Icon_minitimePaz Tem. 13, 2008 8:27 am

ya ben veremem bi kere erkek çok bende siler miler döverim sonra Very Happy hem belki özel var ama onu seviyorum ama kız arkadaşlarımla özel şeyler konuşabiliriz onları bilmesini istemem yani..
http://cezayben.niceboard.net
daRk-quééN!
Admin
Admin
daRk-quééN!

MesajKonu: Geri: Kızlar sevgilinize msn şifrenizi verirmiydiniz yada verdinizmi :D   Kızlar sevgilinize msn şifrenizi verirmiydiniz yada verdinizmi :D Icon_minitimePaz Tem. 13, 2008 9:20 am

evet ya hem o var hemde msn deki öküslerr ortalıkta hiç bişey yokken aşKımm yazıp duruyolar ( ölelerini engel çakıyom ) bide ona denk gelirsee yanlış falan anlar.. Very Happy aman hayatta vermem Very Happy
http://sagoemreaydnfan.mutluforum.org/index.htm
eLiF
Yeni Rapper
Yeni Rapper
eLiF

MesajKonu: Geri: Kızlar sevgilinize msn şifrenizi verirmiydiniz yada verdinizmi :D   Kızlar sevgilinize msn şifrenizi verirmiydiniz yada verdinizmi :D Icon_minitimeC.tesi Ocak 31, 2009 9:46 am

isdese veririmm xD
HoLoCauST
Yeni Rapper
Yeni Rapper

MesajKonu: Geri: Kızlar sevgilinize msn şifrenizi verirmiydiniz yada verdinizmi :D   Kızlar sevgilinize msn şifrenizi verirmiydiniz yada verdinizmi :D Icon_minitimeC.tesi Şub. 07, 2009 1:15 pm

bn vermezdim cunku butun erkekleri silerdi Very Happy:D
Cezacı_GüzeL
Yeni Rapper
Yeni Rapper

En sevdiğin Rapper : Kızlar sevgilinize msn şifrenizi verirmiydiniz yada verdinizmi :D 483733be78
Ruh HaLin Nedir : : Kızlar sevgilinize msn şifrenizi verirmiydiniz yada verdinizmi :D 15f12870da

MesajKonu: Geri: Kızlar sevgilinize msn şifrenizi verirmiydiniz yada verdinizmi :D   Kızlar sevgilinize msn şifrenizi verirmiydiniz yada verdinizmi :D Icon_minitimeC.tesi Mayıs 02, 2009 5:32 am

ßén wérdim ßiLé XD
rap_maide
Yeni Rapper
Yeni Rapper

En sevdiğin Rapper : Kızlar sevgilinize msn şifrenizi verirmiydiniz yada verdinizmi :D 690f03396c
Ruh HaLin Nedir : : Kızlar sevgilinize msn şifrenizi verirmiydiniz yada verdinizmi :D 9867a06a34

MesajKonu: Geri: Kızlar sevgilinize msn şifrenizi verirmiydiniz yada verdinizmi :D   Kızlar sevgilinize msn şifrenizi verirmiydiniz yada verdinizmi :D Icon_minitimeC.tesi Tem. 18, 2009 9:25 am

Ben verdim ama o qirmedi Very Happy qüveniomuş Very Happy xD tongue
!PELİN!
Usta Rapper
Usta Rapper
!PELİN!

En sevdiğin Rapper : Kızlar sevgilinize msn şifrenizi verirmiydiniz yada verdinizmi :D 483733be78
Ruh HaLin Nedir : : Kızlar sevgilinize msn şifrenizi verirmiydiniz yada verdinizmi :D 4df1e917fa

MesajKonu: Geri: Kızlar sevgilinize msn şifrenizi verirmiydiniz yada verdinizmi :D   Kızlar sevgilinize msn şifrenizi verirmiydiniz yada verdinizmi :D Icon_minitimePerş. Kas. 26, 2009 2:16 am

ben varmedim niye vereyim hem o kendi msn sine baksın ben kendi msnme dimi ama

Kızlar sevgilinize msn şifrenizi verirmiydiniz yada verdinizmi :D
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-