En büyük Ceza-Ayben Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

En büyük Ceza-Ayben Sitesi

En güzel Ceza-Ayben Fan ! Durma üye ol sende mutlu ol !!

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Musalla Taşı

5 posters
YazarMesaj
||--FaTiH--||
~Prens~
~Prens~
||--FaTiH--||

Musalla Taşı Empty
MesajKonu: Musalla Taşı   Musalla Taşı Icon_minitimePaz Tem. 13, 2008 5:19 am

Musalla Taşı
Köyümüz, Tipi Köy İç Anadolunun en eski köylerindendir.Köyümüzün mezarlığı evimizin tam karşısındaydı.Komşumuzun bize orada garip şeyler gördüm, demesi bizi ne kadar ürkütsede inandırmıyordu.Ta ki Burak arkadaşımın sünnet gecesine kadar.Birden arkadaşımın hediyesini evde unuttuğumu farkettim.Gece garip olayların olduğunu bildiğim için eve gitmeye korkuyordum.Eve yaklaştığımda bazı çığlıklar duymaya başladım.Musalla taşının üzerinde garip ışık büzmelerinin daire biçiminde döndüğünü gördüm ve birden at sesleri gelmeye başladı.İleriye doğru baktığımda atın üzerıne binmiş bir gelinin hızla musalla taşına doğru geldiğini gördüm.Gelin bir süre musalla taşının etrafında dolaştıktan sonra mezarlığa girerek ağıt yakmaya başladı. Ben bu arada korkudan ne yapacağımı şaşırdım.Daha sonra bir düğün alayının gelip gelini alarak oradan hızla uzaklaştığını gördüm.Bende düğün yerine koşup olanları dedeme anlatmaya başladım.Dedem bana inanmadı.Ertesi sabah mezarlığa bakmaya gittiğimde bir gelin duvağının bir mezara bağlı olarak buldum.Bu duvağı dedeme gösterdiğimde dedemin ağladığını ve bu duvağın savaşta gelinken şehit olan ablasına ait olduğunu ve mezarınsa sevdiğine ait olduğunu söyledi.Bir kaç yıl sonra Akşehir gölünün taşmasıyla köyümüz sel altında kaldı, bir daha böyle bir olay görülmedi.
büşra
Ceza-Aybenci Admin
Ceza-Aybenci Admin
büşra

Musalla Taşı Empty
MesajKonu: Geri: Musalla Taşı   Musalla Taşı Icon_minitimePaz Tem. 13, 2008 5:40 am

ayy irktim ya
http://cezayben.niceboard.net
@yben
Ayben'ine Aşıq Admin
Ayben'ine Aşıq Admin
@yben

En sevdiğin Rapper : Musalla Taşı 690f03396c
Ruh HaLin Nedir : : Musalla Taşı D9c46457d0

Musalla Taşı Empty
MesajKonu: Geri: Musalla Taşı   Musalla Taşı Icon_minitimePaz Tem. 13, 2008 7:09 am

ayy üff
tşkler.
http://cezayben.niceboard.net
daRk-quééN!
Admin
Admin
daRk-quééN!

Musalla Taşı Empty
MesajKonu: Geri: Musalla Taşı   Musalla Taşı Icon_minitimePaz Tem. 13, 2008 9:22 am

teşekkürşler
http://sagoemreaydnfan.mutluforum.org/index.htm
!PELİN!
Usta Rapper
Usta Rapper
!PELİN!

En sevdiğin Rapper : Musalla Taşı 483733be78
Ruh HaLin Nedir : : Musalla Taşı 4df1e917fa

Musalla Taşı Empty
MesajKonu: Geri: Musalla Taşı   Musalla Taşı Icon_minitimeC.tesi Kas. 28, 2009 3:50 am

SÜPERSİN SAOL

Musalla Taşı
1 sayfadaki 1 sayfası