En büyük Ceza-Ayben Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

En büyük Ceza-Ayben Sitesi

En güzel Ceza-Ayben Fan ! Durma üye ol sende mutlu ol !!

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Korkunç itiraflar

2 posters
YazarMesaj
daRk-quééN!
Admin
Admin
daRk-quééN!

Korkunç itiraflar Empty
MesajKonu: Korkunç itiraflar   Korkunç itiraflar Icon_minitimePaz Tem. 13, 2008 2:45 pm

Türkiye önceki gün Ankara'da işlenen aşk katliamı ile şok olmuştu. İşte bir ailenin yok olmasına neden olan aşk cinayetinin ortaya çıkış şekli ve korkunç itirafları... Baba Kadir K. ile anne Fatma ve abla Nilgün'ü, vahşice öldüren evin küçük kızı G.K. (16) ile sevgilisi Kamil Bayındır (19), şeytani planı ve cinayeti en ince ayrıntılarına kadar anlattı. Yenimahalle Anadolu Lisesi öğrencisi olan Kemal Bayındır'ın, G.K. ile 1 yıldır çıktıklarını fakat ailesinin buna engel olmaya çalıştığını belirterek olayı anlattığı öğrenildi:

BAŞINDA YASİN OKUDU
"G., ilişkimize karşı çıktığı için babasını öldürmek istiyordu. Vazgeçirmeye çalıştım. Ciddiyetini anlayınca onunla plan yaptık. G.K. olay günü anne ve ablası ile birlikte komşuya gideceklerini söyledi. Benim de bu arada babasını öldürmemi istedi ve evinin anahtarını bana verdi. Eve gittim. Kimse yoktu. Bir süre sonra babası geldi. Konuşmak istedim. Bağırıp, çağırdı, tekmeledi, kavga ettik. Defalarca yumrukladım. Yere düştü, kemerimi çıkarıp, boğazını sıktım. Kemer koptu. Pişman oldum, kalp masajı yaptım ama kurtaramadım. Başında Yasin okudum. Sonra ailenin diğer üyelerini bekledim." "Bu sırada G.K.'dan cebime 'Biz yarım saate kadar kalkıyoruz. Babamı hallettin mi?' diye mesaj geldi. Yarım saat sonra geldiler. G.K. sakladığı bıçağı ablası Nilgün'e saplamaya başladı. Yaşananları görmemesi için annenin yüzünü yastıkla kapattım. Annesini bıçaklamasını istedim, 'Annemi öldüremem' deyince ben bıçakladım. Boğuşmada ellerim kesildi. Kan durmayınca sağlık ocağına gittim. G.K. evde kaldı. Abisi Hüseyin gelince onu da kendisinin öldürmesini söyledim. Telefonumu ve anahtarları balkondaki soğan kabına sakladım." Bu arada, küçük kızı ve sevgilisinin kurbanı olan baba Kadir K. ve anne Fatma K. ile Nilgün K. gözyaşları içinde toprağa verildi. Cenazede güçlükle ayakta duran ağabey Hüseyin K., sorulara yanıt vermedi.
http://sagoemreaydnfan.mutluforum.org/index.htm
@yben
Ayben'ine Aşıq Admin
Ayben'ine Aşıq Admin
@yben

En sevdiğin Rapper : Korkunç itiraflar 690f03396c
Ruh HaLin Nedir : : Korkunç itiraflar D9c46457d0

Korkunç itiraflar Empty
MesajKonu: Geri: Korkunç itiraflar   Korkunç itiraflar Icon_minitimePtsi Tem. 14, 2008 2:35 am

Off ne kadar kötü bişey ben asla yapmam yaa ıyyk

tşk
http://cezayben.niceboard.net

Korkunç itiraflar
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-