En büyük Ceza-Ayben Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

En büyük Ceza-Ayben Sitesi

En güzel Ceza-Ayben Fan ! Durma üye ol sende mutlu ol !!

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

annemin dişi kara hindisi

YazarMesaj
RapStar
Modaretör
Modaretör
RapStar

annemin dişi kara hindisi Empty
MesajKonu: annemin dişi kara hindisi   annemin dişi kara hindisi Icon_minitimePtsi Tem. 14, 2008 11:19 pm

Bu gerçek bir hikaye ve AĞRIDA geçmiş. benim ANNEM ozamanlar hindi yetiştiriyordu hindi yetiştirmek sandığınız gibi kolay bir iş değil yazın oldumu hiç iş yapmayacaksınız sadece hindilerin bakımıyla uğraşacaksınız tabi ki ANNEM hindilerini ve yavrularını yeştirmeğe adamıştı kendini.Köy yerinde ilaki bir uğraşınız olacak yoksa geçmez vakit.Tabiki
de yine gelmiş çatmış yaz kapıya ve yine hindi arama ve bulma harakatı başlangıcının kara haberini getirmişti. Tabikide olan yine ben zavalıya olacaktı evin küçüğüyüm ya ne pis onların tabiriyle kolay olan ama bana zor gelen tüm işleri bana veriyorlardı.ANNEMİN içlerinden biri siyah olmak üzere tam altı hindisi kuluçkaya uturmuşlardı.Hindiler
in teker teker canavar civcivleri de kabuklarından çıkıyorlardı.Siz onları görürseniz çok seversiniz çünkü bende ilk başlarda onları seviyordum ama onlar büyüpte taki beni çileden çıkarana kadar,hani bir deyim vardırya besle kargayı oysun gözünü,bizimkide besle hindiyi çıldırtsın seni.civcivler yeni çıkmışlar kabuklarından ANNEM onlara bir özen bir özen, Allah bilirki ben küçükken ANNEM bana bu kadar özen göstermemiştir.ANNEMİN titiz bakımıyla civcivler kargaların gagalarından köpeklerin seni yakalarsam seni ham yaparım bakışlarından köydeki hırsız çucuklardan kuruyarak büyütmüştü yani ergenlik çağını aşılmış ve hata genç havalarına girilmişti.Aç gözlü hindiler bizim kumşunun buğdayına gözlerini dikimşler.Yazız Arpa budaylar çok olduğu için bahçesi büyük olan Buğdayı Arpayı tıraktörle evlerinin önüne yığarlardı.Tabi bizim hindiler bulmuşlar bedava yemi hindice dalmışlar.İlk başta sesini çıkarmadı taki bu bir iki kere tekrarlanana kadar ANNEMİ çok sevdikleri için çekinip söyleyemediler ama bizim hindiler bizi delirtikleri gibi taki bizim kuşuyuda çıltırtana kadar.Evde uturmuştum babam odasında ANNEMDE de cemakanımız vardı orda oturuyordu birden cimşit abi çağırdı halime teyze halime teyze ANNEM başını uzatı cemakandan ne oldu diye sordu cemşit abi biraz değil çok çıldırmış halde ya halime teyze senin bu hindiler bizim Buğdayları talan etti tabikide herzamanki gibi ANNEM hemen beni çağırdı çabuk git şu hindileri getir bende gitim getirdim bu bir kaç kez tekrarlandı.Bu sefer bizim cemşit tam teşkilatlı çağımaya başladı çucukları bir yandan annesi bir yandan abisinin hanımı bir yandan isyan bayraklarını çekmişlerdi.Tabi hemen beni yine attılar hindiler sofrasına.Gittim ama bu sefer sinirli birşekilde hindileri önüme almış geliyordum ki ANNEMİN çok sevdiği siyah hindisi bu sefer yününü bizim diğer fakir kumşumuzun buğdayısına dikmiş tabi bende zaten nefesimi burnmuda suluyom sinirli bir şekilde eğilip yerden aldığım taşı siyah hindiye nişan aldım,çok iyi bir nişancıyım,tabi o sinirle atığım taş bizim tek siyah olcak hindinin başına isabet etmiş bizim hindi ha böyle dönüyo bende tedirgin bir şekilde hindiye bakıyom baktım bu hindinin ileşeceği yok siyah hindiyi tutuğum gibi eve doğru koştum meyersem ANNEM de balkondan bana bakyo hiç farkında değilmişim taki ANNEM çağırana kadar kızım o hindiyi nereye götürüyosun ben hiç birşey duymuyom yada duymak isteMiyom ANNEMİN sorusuna cevap vermeden hindiyi bizim dışardaki mutfağa götürdüm etrafa baktım gözlerim aradığı bıçağı görmüş hemen hindiyi kıbleye yüneltim kelime şadet okudum kestim kafasını hayatımda hiç hayvan kesmemiştim ama yinede işin akıyla çıkmıştım hindi kesildi e şimdi ANNEME ne hesap vereceğim hemde çok sevdiği hindisini kesmiştim dışarı çıktım ANNEM ani yerinde durmuş surusunu sormadan ben cevap verdim hindini öldürdüm taş atım başına sözümü bitirmeden ANNEM başladı beduaya babamda bir yandan hindiyi tüylerini yoldular babam hem bir yandan yiyo hem bir yandanda beni azarlıyo bende içimden ya baba hem yiyon hemde söyleniyon tabi bu olaydan sonra bir daha hindilere zarar vermedim ANNEMİN kurkusundan bir itiraf iyi kide öldürmüşüm yoksa o hindinin suyundan gelecek hindiler beni delirtileri gibi bütün sülaleyi direk bakırköy ruh sinir hastanesine yatırırlardı bu olaydan bir tek dez avantajım vardı adım kara hindi katili olmuştu üf ne nam miletin namı eşkiya benim kide kara hindi katili oh ne be güzel dünya yapmasanda yaptın derler

annemin dişi kara hindisi
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-