En büyük Ceza-Ayben Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

En büyük Ceza-Ayben Sitesi

En güzel Ceza-Ayben Fan ! Durma üye ol sende mutlu ol !!

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Doa isimli Türk R&B sanatçısının albümünde Ceza

YazarMesaj
RapStar
Modaretör
Modaretör
RapStar

Doa isimli Türk R&B sanatçısının albümünde Ceza Empty
MesajKonu: Doa isimli Türk R&B sanatçısının albümünde Ceza   Doa isimli Türk R&B sanatçısının albümünde Ceza Icon_minitimePerş. Tem. 17, 2008 6:58 am

arkadaşlar bugün Cosmogirl adında bir dergi aldım şubat sayısıydı beğendiğim bir sanatçı derginin kapağı olmuştu geçelim...

Doa isimli Türk R&B sanatçısının albümünde Ceza Fotoraf0034gan7

arkadaşlar bu bayan Türkiye'de ilk R&B albümü çıkaracakmış şubat ayı sonlarında ve çıkış parçası Ceza ile feat olacakmış. derginin anlatımına göre...

şubat ayının sonlarına doğru çıkacak olan Doa isimli ilk albümünün piyasayı sarsabilecek bir güçte olduğunu söylemekte fayda var. albümde CEZA. Mustafa Kemal Öztürk(Badem)ve Hüsnü Şenlendirici isimlerini de göreceğiz...

'Müziğin Doa'sı adlı iddalı bir parçayla adım atacaksın müzik dünyasına. hem de CEZA ismi ile birlikte...

bu parçada CEZA kendi sözlerini yazdı ve beni takdim etti. ben de kendimi anlattığım sözler yazdım ve çok dinamik bir parça çıktı ortaya. sen dönemde R&B müziği popüler oldu diye herkes buna yöneldi. yaptıkları müziğin R&N ile ilgisi yok.''ne yapıyorsunuz?'' diye sorsam yanıtlayabileceklerini bile düşünmüyorum. Türkiye'de kimse R&B yapmıyor! parça bu kişilere göndermede bulunuyor aslında.

Doa isimli Türk R&B sanatçısının albümünde Ceza
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-