En büyük Ceza-Ayben Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

En büyük Ceza-Ayben Sitesi

En güzel Ceza-Ayben Fan ! Durma üye ol sende mutlu ol !!

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Danyal amcanın köşe yazısı ve bizler :D

YazarMesaj
RapStar
Modaretör
Modaretör
RapStar

Danyal amcanın köşe yazısı ve bizler :D Empty
MesajKonu: Danyal amcanın köşe yazısı ve bizler :D   Danyal amcanın köşe yazısı ve bizler :D Icon_minitimePerş. Tem. 17, 2008 7:08 am

05.09.2006 yerli plakanın çıkış ve Ceza Kadıköy imza günü bende oradaydım. Yüzlerce kişi Ceza dan imzalı albüm alabilmek için erken saatte beklemeye başlamışlardı.

Rap severler hakkında kötü önyargısı olanlar; bu kadar insanın izdihama sebebiyet vermeden, kavga gürültü çıkartmadan nasıl bir araya gelebileceklerini,kimseyi rahatsız etmeden dağılabileceklerini gördüler.hepinizle gurur duyuyorum.o güzel ruhlarınızdan yansıttığınız sevgi dolu pozitif elektriğin Ceza ya nasıl yansıdığını onun nasıl mutlu olduğunu gördüm.

Ayben de sevginizden kendisine düşen payı aldı.Bu da benim mutluluğumu ikiye katladı.Ceza sanatçı değilken de ben onunla gurur duyuyordum.ama sizlerin oluşturduğu güzel manzarayı görünce iyi ki sanatçı olmuş demekten kendimi alamadım.

Orada türbanlısı da vardı türbansızı da,orada kıyafetlerinden rock çı olduğu anlaşılan kişilerde vardı.çok gençlerde var dı,çocuklarına yeğenlerine kendilerine imzalı albüm almak isteyen yaşlılarda. Orada tam bir kültür mozaiği vardı. Rap müziğin bu birleştiriciliği önünün çok açık olduğunun ispatıdır.

Gelelim yerli plakaya .kuzguna yavrusu Anka görünür derler. Ama çoğunuz Ayben ve Ceza sayesinde benim raple ne kadar ilgilendiğimi biliyorsunuz.bende bir rap sever olarak albümü çok beğendim.İnşallah şansı bol olur.darısı Ayben e… Umarım cezanın değimi ile cennetteki yıldızımız sevgili eşimde ceza ve Ayben in bu kadar sevildiğini görüyor ve benim gibi gurur duyuyordur.

Tüm rap severlere en içten dileklerimle.

Danyal Özçalkan

arkadaslar danyal amcanın burdaki duygularını çok beğendim özelliklede rap müziğinin birleştirici yönünü açıklamasını çok sevdim.
bizde o rockcı gibi giyinenlerin arasında bulunuyorduk açıkcası bu giyiniş tarzını bazı sorunlar yüsünden yaptık (çok sağolun)ve gözlemlerimize göre bir kişide cıkıp laf etmedi ( içlerinden demiş olabilirler ) bu biz rap severlerin rockcılara yada dierlerine saygımızın olduğunu gösterir. Tek beklenen şey birazda biz rapçilere saygı gösterilmesidir.

normal rapper bi halde tekrar görüşmek üzere

teşekkürler Danyal amca ve ekip

Danyal amcanın köşe yazısı ve bizler :D
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-