En büyük Ceza-Ayben Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

En büyük Ceza-Ayben Sitesi

En güzel Ceza-Ayben Fan ! Durma üye ol sende mutlu ol !!

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Ceza'dan Yeni Açıklama !!!

2 posters
YazarMesaj
RapStar
Modaretör
Modaretör
RapStar

Ceza'dan Yeni Açıklama !!! Empty
MesajKonu: Ceza'dan Yeni Açıklama !!!   Ceza'dan Yeni Açıklama !!! Icon_minitimePerş. Tem. 17, 2008 7:20 am

Öncelikle herkese saygı ve sevgilerimi sunarım.... Herkesin bildiği gibi Türkçe rap çok önemli bir sınavdan alnının akıyla, basarili bir şekilde çıktı. rapin ne kadar güçlü ve birlik, beraberlik içinde olduğunu gösterdik, daha doğrusu gösterdiniz. Ödül her ne kadar ceza ya verilse de aslında kazanan Türkçe rap oldu. adaylar çok güçlü ve saygıdeğer sanatçılardı. bir çok insan bunu başarabileceğimize inanmadı ama sonuç bizim zaferimiz oldu.

Bu ülkede rapi ciddiye almayan, bizi azınlık zanneden, bize inanmayan ahaliye de güzel bir ders oldu bu. Bu ay İstanbul FM(en çok istek alan sanatçı) ve Erdil Koleji’nden de(En iyi rap sanatçısı) birer ödül aldık onlara da ayrıca çok teşekkür ediyorum. Avrupa müzik ödüllerinde ise Türkiye bir ilki yaşadı hem de bizimle birlikte. Münih'te tanıştığımız sayısız yabancı sanatçı ve basın bizim sesimizi çoktan duymuşlardı bile. oraya gittiğimizde herkes tarafından önceden tanınmak yoğun ilgi ve saygı görmek benim ve müziğimizin aslında ne kadar önemli yerlere ulaşmış olduğunu gösterdi bizlere. bana vermiş olduğunuz desteği oradayken hissetmek göğsümüzü gere gere orada dolaşmak mükemmel bir histi gerçekten. bu basari hepimizin, bunun için hepinize, aileme sevdiklerime ve sevenlerime sonsuz teşekkürler. elinize emeğinize ve her şeyden önemlisi yüreğinize sağlık. beni destekleyip oy veren iyi ve kotu günde yalnız bırakmayan asil bir numara olan sizler daha güzel şeyler hak ediyorsunuz. siz beni yalnız bırakmadıkça sağlığım ve ömrüm el verdikçe rap i en iyi şekilde temsil etmeye devam edeceğim. hepinize hayatiniz boyunca sağlık, mutluluk ve basari dilerim. ailenize, tüm sevdiklerinize saygı ve sevgilerimi sunar tekrar tekrar teşekkürü bir borç bilirim. yeni zaferlerde görüşmek dileğiyle sağlıcakla kalın...

Ayrıca bu sene Ceza ismiyle 10. yılımı kutluyorum. 97 öncesini saymamamın nedeni o zamanlar Bloody ismiyle daha amatör bir şekilde çalışmamdı. 97 de Dj Walkie D, Ozzy ve Kara G. ile başladığımız profesyonel müzik hayatımda 10 yılı geride bıraktım. geride 10 dan fazla film müziği, 50 ye yakın yerli ve yabancı albümde düet, 50 den fazla Türkiye dışında konser ve festival. Türkiye de 1000 e yakın konser ve büyük festivaller, 2 nefret albümü, 3 ceza albümü bir çok single, sayısız compilation, yerli ve yabancı basında sayısız röportaj, sayısız hayır konserleri, 30 a yakın ödül ve daha anlatmakla bitmeyecek akla gelmeyen bir çok önemli şeyler yasanmış iyi ve kotu günler var. İnşallah daha nice 10 yıllara mutluluk ve bereket içinde hep birlikte ulaşırız. Bu sene onuncu yıl için piyasaya süreceğim ve bütün gelirini eğitim ve kimsesiz çocuklar yararına bağışlayacağım en az 5 track lik olan maxi yi yakında İnternetten sizlere sunacağım. İnternetten sunacağım çünkü benim yapmak istediğim fedakarlığa plak şirketleri pek yanaşmak istemedi. Sorun albüm masrafları vs. vs. olduğundan bu projeyi İnternetken vermeyi daha uygun gördüm. demek ki böyle bir şey yapmak için kendi plak firmamız olması gerekiyormuş. neyse sağlık olsun. İnşallah ilerde böyle şeyleri hayata geçirebiliriz. sonuç olarak bende madem böyle bir şeye niyetlendim o zaman bu parçaları albüme koymak yerine naçizane bir teşekkür olarak sizlere sunmayı uygun gördüm. Albümü yakında www.ceza34.com, Dünyanın en büyük fan sitesi www.ceza-fan.com, www.myspace.com/ceza34 ve diğer değerli hiphop sitelerinden indirebilirsiniz. Son olarak ülkemizdeki ve tüm dünyadaki terörü kınıyorum.herkese tekrardan saygı ve sevgiler toplumumuza ve tüm dünyaya barış kardeşlik diliyorum..

CEZA
rappiest
Yeni Rapper
Yeni Rapper
rappiest

Ruh HaLin Nedir : : Ceza'dan Yeni Açıklama !!! 8ae5934088

Ceza'dan Yeni Açıklama !!! Empty
MesajKonu: Geri: Ceza'dan Yeni Açıklama !!!   Ceza'dan Yeni Açıklama !!! Icon_minitimeC.tesi Ağus. 02, 2008 2:48 am

yha warya bu ceza kadar süper bi adam yok heaaa bn bu yüzden çok sewiorm her rapini ezbere biliorm yeahh...
http://www.rapmerkezi.net

Ceza'dan Yeni Açıklama !!!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Yeni Single ve Korsanizm!