En büyük Ceza-Ayben Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

En büyük Ceza-Ayben Sitesi

En güzel Ceza-Ayben Fan ! Durma üye ol sende mutlu ol !!

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Ceza'nın 10.Yıl Şovu Basında "Milliyet,Sabah ve Hürriyet"

YazarMesaj
RapStar
Modaretör
Modaretör
RapStar

Ceza'nın 10.Yıl Şovu Basında "Milliyet,Sabah ve Hürriyet" Empty
MesajKonu: Ceza'nın 10.Yıl Şovu Basında "Milliyet,Sabah ve Hürriyet"   Ceza'nın 10.Yıl Şovu Basında "Milliyet,Sabah ve Hürriyet" Icon_minitimePerş. Tem. 17, 2008 7:25 am

Ceza'nın 10.Yıl Şovu Basında "Milliyet,Sabah ve Hürriyet" 2696cezabbc8

Rap şarkıcısı Ceza, 10. yılını, Sezen Aksu, Mor ve Ötesi, Aylin Aslım, Burhan Öçal, Okan Bayülgen gibi ünlü isimlerin eşliğinde verdiği konserle kutladı

'Bir gün birleşti kağıt, kalem ve ben. O gün bu gündür de yazıyorum'' diyerek kendini ifade eden rap şarkıcısı Ceza, sanattaki 10. yılını önceki gün Bostancı Gösteri Merkezi�nde verdiği konserle kutladı. Sunuculuğunu Öykü Serter�in yaptığı konserde, Ceza ile Sezen Aksu, Mor ve Ötesi, Aylin Aslım, Fairuz Derinbulut, Killa Hakan, Ceza�nın kendisi gibi rapçi kız kardeşi Ayben, Kadıköy Acil, İstanbul Attack, Ceyhun Yılmaz, Okan Bayülgen, Burhan Öçal, Demir Demirkan, Aslı, Dj Funky ''C'' ve Manga gibi ünlü isimler aynı sahneyi paylaştı.

Ceza: Onlar için ölüme giderim 10 yıllık kariyeri boyunca Türkiye ve Avrupa da 50' den fazla sanatçı ile düet yapan Ceza, 10. yıl dolayısıyla düzenlediği organizasyonun gelirini sokak çocukları yararına Umut Çocukları Derneği�ne bağışladı. Kendisi için anlamlı olan böyle bir gecede, hiçbir ücret almadan sahneye çıkan sanatçı dostlarını asla unutmayacağını belirten Ceza, ''Gecenin anlamı büyük. Beni yalnız bırakmadılar. Beni çağırsınlar, onlar için ölüme bile giderim'' dedi.

Artık assolist olarak çıkacağım Geceye sevgilisi Ayşe Özyılmazel ile birlikte katılan Okan Bayülgen, sahnede Ceza ile birlikte ''Hipopotam'' adlı rap şarkısını söyledi. ''Televizyon Makinası'' programında jenerik müziği olan ''Hipopotam''ı Ceza�nın yazdığını belirten Bayülgen, ''Ceza, Türkiye�deki en önemli adamlardan biri. Bir gün Ceza ile birlikte televizyonun insanlar için ne kadar kötü bir şey olduğu hakkında konuşuyorduk. O da bunun üzerine bize bu müziği yaptı'' dedi. Bundan sonra ön grup olarak sahneye çıkmayacağını da belirten Okan Bayülgen, ''Assolist olarak sahneye çıkmayı tercih ederdim ancak bugün ön grup olarak çıktık. Bundan sonra ön grup olarak çıkmam'' diyerek espri yaptı. Aksu'dan rap dansı Gecenin finalinde Ceza ile birlikte ''Şinanay'' adlı şarkısını rap tarzında seslendiren Sezen Aksu, ''Ceza'yı ve yaptığı müziği çok beğeniyorum. Sosyal olaylara duyarlı ve tepkili, yüreği tertemiz bir insan. Böyle insanları gördükçe hiçbir şeyden korkmuyorum'' dedi. Aksu ayrıca sahnede Ceza ile birlikte rap dansı yaptı.
Gecede hiçbir şekilde gazetecilere görüntü vermek istemediğini önceden organizasyon yetkililerine söyleyen Aksu, sahne önü veya kulisin etrafında kamera görmek istemediğini, yoksa sahneye çıkmayacağını belirtti. Yetkililer de Aksu'ya, salonda sadece 'jimmy jip� adlı bir mekanizma ile tepeden görüntü alan ve salonda sabit olan kameranın olduğunu söyledi. Aksu ise kendisi sahnedeyken 'jimmy jip�in bile çalışmayacağını, aksi takdirde sahneye çıkmayacağı konusunda ısrar etti. Bu istek organizasyon yetkililerini şaşkına çevirdi.

Sokak çocukları tablo ile teşekkür etti

Umut Çocukları Derneği Başkanı Yusuf Kulca, sokak çocukları için yardımda bulunan Ceza�ya bir tablo hediye etti. Gecenin sunuculuğunu ilginç kıyafeti ve peruğuyla Öykü Serter yaptı. Okan Bayülgen de sahnede Ceza�nın yazdığı ve ''Televizyon Makinası''nın jenerik müziği olan ''Hipopotam''ı söyledi. Bayülgen ''Assolist olarak sahneye çıkmayı tercih ederdim ancak bügün ön grup olarak çıktık. Bundan sonra ön grup olarak çıkmam'' diye espri yaptı.

Ceza'nın 10.Yıl Şovu Basında "Milliyet,Sabah ve Hürriyet"
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Ceza & Milliyet
» Ceza Atv "Duvar" Dizisinde Ezilen Kesmi Temsil Etti