En büyük Ceza-Ayben Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

En büyük Ceza-Ayben Sitesi

En güzel Ceza-Ayben Fan ! Durma üye ol sende mutlu ol !!

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Ceza - Sentez Asya Şarkı Sözü

2 posters
YazarMesaj
RapStar
Modaretör
Modaretör
RapStar

Ceza - Sentez Asya Şarkı Sözü Empty
MesajKonu: Ceza - Sentez Asya Şarkı Sözü   Ceza - Sentez Asya Şarkı Sözü Icon_minitimeCuma Tem. 11, 2008 5:36 pm

mikrofonumu kaptım geldim kılıcımla wack mc lerin boynunu kestim kanı akmaz kanı kanı akmaz (canım)kansız olan şerefsizin kanı akmaz televizyondan kikirdemeye benzemez kimsenin karşıma çıkmaya kıçı yemez aramayın beni arkanızdayım ben 10 puan pompa pozisyonunda merak etme sağlam koyarım ben oyarım ihtiyar kargayım egenin kumandanı duman pick upların hükümdarı mick check sözler silah tetik ise mikrofon katil duman öldürürken güler sagopa cesetleri gömer musalla taşı başında bekler ruhuna el fatiha wack mcz o da kabul olmaz neden? cenabetsiniz sanal alemlerde kendinizi tatmin ettiniz krallık tek başına nasip değildir kimseye mick check ceza duman buradayken angut tek elini kırınca ne yapacan armut ağacına hepinizi asacam yoğurt gibi beyinlerin korkuturum hepsini sizden hediye ceza babanıza

rap adına underground adına bak tadına sentez asya mick check duman ceza bütün bunlar underground hip hop adına
büşra
Ceza-Aybenci Admin
Ceza-Aybenci Admin
büşra

Ceza - Sentez Asya Şarkı Sözü Empty
MesajKonu: Geri: Ceza - Sentez Asya Şarkı Sözü   Ceza - Sentez Asya Şarkı Sözü Icon_minitimeC.tesi Tem. 12, 2008 6:22 am

saol cnm
http://cezayben.niceboard.net

Ceza - Sentez Asya Şarkı Sözü
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-